Vyberte možnost Stránka

Buďte jednou za hvězdu – Dokonalý tip na první rande!

Buďte jednou za hvězdu – Dokonalý tip na první rande!
Rate this post

Chcete svou holku svléknout už na prvním rande, ale odvést si ji z baru domů, je příliš ohraný trik? Vymyslete jí takový program, že svršky odhodí sama, a ještě bude nadšená. Dopřejte si odpoledne v aquaparku, spa nebo wellness.

Pozvání na nápadité rande s programem neodmítne žádná, ať už jde o první schůzku nebo zpestření víkendu po letech. Zajedete-li třeba do Aquapalace Praha v Čestlicích, můžete zkombinovat všechny tři varianty: hravé řádění v aquaparku, relaxační procedury ve spa a romantické zakončení ve wellness.

A proč právě sem?

Masáže pro dva a soukromé spa

Bez ohledu na počasí venku, je v Aquapalace léto po celý rok, v létě dokonce s opalováním na venkovní terase. Ale zpět k programu. Začněme tím nejromantičtějším – privátním spa. Na jednu hodinu budete mít k dispozici soukromou vířivku, relaxační lůžka i malé občerstvení. Nabídku lze upgradovat i pro 4-6 osob a rozšířit o soukromí ve finské sauně či příplatek za maséra, šampaňské nevyjímaje.

Nevinnější, ale dokonale romantickou schůzkou, může být pozvání na masáž ve dvou. V Aquapalace si z partnerských procedur můžete zvolit z exotických Hammam a Rassoul. Rozplynete se blahem. Hammam je šedesátiminutová masáž, začínající prohřátím celého těla, peelingem a následnou mýdlovou masáží zakončenou olejovou regenerací. Každý z partnerů má k dispozici svého maséra a užijete si ji na společném ´kamenném´ lůžku, které naprosto fantastiky zespodu hřeje. Rassoul zahrnuje prohřátí těla a bahenní jílový zábal, který si pak navzájem můžete ve sprše… no však vy už si poradíte.

Saunové ceremoniály

Preferujete-li saunu, pak nesmíte vynechat vyhlášené ceremoniály, kdy saunér polévá kameny vonnou esencí a horký vzduch ručníkem rozhání po celé sauně. Při některých se můžete potírat medem, zvolit solný peeling nebo jogurtový zábal. Nastudujte si to předem a ohromte partnerku svými znalostmi, jak fantasticky takové zábaly působí na její pleť. Jste-li si jistí sebevědomím svého doprovodu, pak si dopřejte ceremoniál s názvem Anděl s ďáblem v těle; sexy saunérka, skvělý zážitek.

Adrenalin ve vodě

Všechny holky stejně nakonec chtějí “toho zodpovědného chlápka s duší kluka“. Tak jí tu duši ukažte a jděte si zařádit na tobogány nebo do divoké řeky. Je to sranda a adrenalin, a rozhodně se nemusíte bát, že tam jezdí samá mrňata.

Ještě větší adrenalin je pak v potápěčské jámě, která má dobrých 8 metrů. Zkusit si tu můžete lekci freedivingu nebo přístrojového potápění, a když vás to chytne, zapsat se do kurzu a získat potápěčskou licenci.

SPG PALÁC DOBRODRUŽSTVÍ

Prošla vaše kočka tímhle testem? Užila si rande v plavkách (vlastně i bez nich), bez make-upu a s mokrými vlasy? Jestli jo, tak si ji nechte. A vyrazte třeba do toho baru…

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!