Vyberte možnost Stránka

3 způsoby, jak oživit vztah bez sexu

3 způsoby, jak oživit vztah bez sexu
Rate this post

Máte pocit, že to s vaší partnerkou ve vztahu neklape? Potřebujete váš vztah oživit zejména proto, že to vázne i po sexuální stránce? Možností, jak opětovně zažehnout jiskru či vzkřísit onu chemii, která mezi vámi proudila na naprostém začátku není nic složitého nebo těžkého. Vyzkoušejte například několik našich tipů a zalátejte vzniklé díry. 

Přidejte do programu pravidelná rande

Sklouzli jste k nějakému nechtěnému stereotypu? Máte pocit, že jsou vaše dny s partnerem nebo partnerkou naprosto stejné, totožné a že se nemění? Je načase přidat do programu pravidelná rande. Takové opětovné poznávání se a trávení času společně – to je zaručený recept na spokojenost ve vztahu. 

Rande navíc mohou být různorodá. Zatímco jednou půjdete do kina na nejnovější český filmový snímek, podruhé si můžete sednout do kavárny (kam si můžete zajít třeba i na snídani). Vhodná je procházka v parku nebo návštěva muzea či divadelního představení. 

Vsaďte na erotické hračky

Pokud se váš vztah nachází ve fázi „bez sexu”, je zapotřebí zapracovat i na této stránce, jinak hrozí rozpad společného života. Není totiž tajemstvím, že sex je nedílnou součástí spokojenosti a štěstí ve vztahu. Holt uspokojování potřeb je proto klíčové. Jestli se však sex dostal na vedlejší kolej, pomoct mohou erotické hračky

Nejedná se dnes o nic, za co byste se měli stydět, pakliže je používáte. Naopak může díky nim dojít k rychlejšímu a kvalitnějšímu uspokojení. Vedle tradičních vibrátorů nebo Venušiných kuliček stojí za vyzkoušení i real sex doll, se kterou budete chtít netradiční trojku opakovat.

Starejte se sami o sebe i bez sebe

A sice nezapomínejte na takzvanou self-care rutinu. Bylo prokázáno, že pokud nebudete spokojení sami se sebou, nebudete spokojení ani s nikým jiným. Pakliže se ve vztahu nachází někdo, kdo ze sebe není nadšen, je logické, že to ve vztahu pokulhává. Takže se snažte dostat individuálně na zdravou i emocionální rovinu, poté se to pozitivně odrazí na vašem vztahu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!