Vyberte možnost Stránka

3 tipy na fotopasti od české značky FOXcam

3 tipy na fotopasti od české značky FOXcam
Rate this post

Přemýšlíte nad kvalitním řešením pro ochranu vašeho majetku? Jednou z možností je pořízení fotopasti, která je finančně méně nákladná než profesionální kamerové systémy. Vsadit můžete třeba na ověřenou českou značku FOXcam. 

Spolehlivé fotopasti za rozumnou cenu

Levné fotopasti FOXcam se těší čím dál větší popularitě. A není divu. Jedná se o cenově dostupná zařízení, která vynikají svou vysokou spolehlivostí. Charakteristické je pro ně použití moderních technologií, které se postarají o špičkovou kvalitu pořizovaných záznamů.

 

Konkrétně je řeč o technologii FOXraw, což je patentovaná technologie pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Tato technologie minimalizuje šum vznikající při zachycování nočních scén. Za předpokladu dostatečného osvětlení vytváří špičkové fotografie s maximální hloubkou ostrosti a barev.

 

Kromě toho jsou jednotlivé modely vybaveny technologií FOXmove. Díky ní je zařízení schopné pořídit více záznamů než běžné, mnohdy i dražší fotopasti. 

Jakou fotopast si pořídit?

Při výběru fotopasti se vždy rozhodujte podle toho, co přesně od tohoto zařízení očekáváte. Pro nenáročné uživatele ja například určena fotopast FOXcam FORESTER, která záznam ukládá na SD kartu pro pozdější prohlížení. Samozřejmostí je u ní silný noční přísvit a detekční dosah PIR čidla.

Pomyslnou zlatou střední cestou je FOXcam Wi-Fi, která se může pochlubit velmi vysokou kvalitou denního a nočního záznamu. Jednotlivé fotografie si navíc můžete prohlížet prostřednictvím mobilního telefonu.

A pokud se řadíte mezi fajnšmekry, nelze než doporučit FOXcam SG880-4G. Jedná se o fotopast s odesíláním záznamů, která stojí zlomek profesionálního kamerového systému. Navíc nabízí rychlou konektivitu po 4G síti. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.