Vyberte možnost Stránka

Znovu vytvořené dětské fotografie

Znovu vytvořené dětské fotografie
Rate this post
!AdSense – before contentZnovu vytvoření dětských fotografií po mnoha letech se stalo internetovým trendem. Bratři Luxton se rozhodli vytvořit originální a veselý kalendář své matce, plný vzpomínek na jejich dětství. Podívejte, jak to dopadlo v naší galerii pod článkem!

Co je obvzláště potěšující na vytvořených fotkách je to, že sourozenecké pouto mezi bratry se ještě více posílilo. Na fotkách jsou nejen oba bratři, ale také jejich otec, strýc a pes. Směs vzpomínek, odrostlých bratrů v dětském oblečení a napodobení atmosféry udělalo z těchto fotek velmi vtipnou sérii, která inspiruje mnohé další ke stejným krokům.

Pokud máte čas a chuť vytvořit si podobné fotografie, pak stačí najít nějaké vtipné dětské fotky, staré oblečení a zábavné napodobování může začít!

Zdroj:  twistedsifter

 

detske-fotografie-po-x-letech1 detske-fotografie-po-x-letech-2 detske-fotografie-po-x-letech-3 detske-fotografie-po-x-letech-4 detske-fotografie-po-x-letech-5 detske-fotografie-po-x-letech-6 detske-fotografie-po-x-letech-7 detske-fotografie-po-x-letech-8 detske-fotografie-po-x-letech-9 detske-fotografie-po-x-letech-10

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.