Vyberte možnost Stránka

Soutěž s bonusem a můžeš fandit v kotli na ME ve fotbale!

Soutěž s bonusem a můžeš fandit v kotli na ME ve fotbale!
Rate this post
!AdSense – before contentZa nedlouho nás čeká Mistrovství Evropy ve fotbale 2016​ a tentokráte jej bude hostit Francie.

Poprvé v historii ​se bude šampionátu účastnit 24. týmů​ a s nadšením můžeme potvrdit, že se po dlouhé době zúčastní i tým České republiky​.

A který Čech by nechtěl být přímo v místě dění?​

Proto jsme si pro vás připravili Soutěž s bonusem​, díky níž můžeš získat 2 vstupenky, zúčastnit se fotbalového klání​Česká republika vs. Chorvatsko​va užít si jedinečnou atmosféru naživo.

Účast nemůže být již jednodušší, zadej svůj e­mail a vyhraj!

Chceš mít větší šanci na výhru? Sdílej Soutěž s bonusem ​na Facebooku a budeš ve slosování hned dvakrát​.

Utkání proběhne dne 17.06.2016 ​na stadionu Stade Geoffroy­ Guichard​. Tento víceúčelový stadion je domovským sídlem francouzského týmu AS Saint Etienne​a jeho kapacita činí 42 000 diváků​. Jedná se o víceúčelový stadion, kde probíhají převážněfotbalová utkání.

A proč zrovna Soutěž s bonusem​? Neboť výherce získá také bonus od Unibet​, ​jedné z nejkvalitnějších online sázkovek, ​a to v podobě možnosti 3x si zatočit na automatu měsíce​ a 1x si vsadit na libovolnou sportovní akci v hodnotě 1€.

A to obojí samozřejmě ZDARMA!

Nezbývá nic jiného než dodat, REGISTRUJ SE a užij si náš tým na ME 2016 přímo ve Francii!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.