Select Page

Jaký vybrat adrenalinový zážitek pro pánský prodloužený víkend?

Jaký vybrat adrenalinový zážitek pro pánský prodloužený víkend?
Hodnocení

 

Už dlouho jste si s kamarády nedopřáli víkend v ryze pánské společnosti? Léto nabízí skvělou příležitost k tomu, jak tento nedostatek napravit.

Bungee jumping zpestří každý pánský prodloužený víkend

Čas strávený s dobrými přáteli, nerušeně posedět u piva a popovídat si o všem možném i nemožném a prožít zážitek, pro nějž by Vaše přítelkyně měla jen stěží pochopení, zní více než lákavě. Pánský prodloužený víkend si můžete zpestřit například bungee jumpingem. Při tomto adrenalinovém zážitku s Vašimi kamarády zažijete volný pád v otevřeném prostoru, zatímco budete mít kotníky svázané gumovým lanem. Harrachov jako jediné město v České republice poskytuje možnost vyzkoušet si bungee jumping celoročně. Skočit po hlavě s velkým množstvím adrenalinu můžete z televizní věže, rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180, které se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Jedinečným zážitkem pro Vás může být již výšlap na 36 metrů vysokou věž. Rozhodnete-li se váš pánský víkend odsunout na zimní období, vězte, že spoustu legrace si zde užijete také na sněhu. Snowboard a bigfoot jej jako stvořený pro tento čas.

Adrenalinové zážitky jako dárek

Adrenalinové zážitky můžete nejen sami prožít, ale také je můžete darovat jako dárek. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete celou řadu tipů dárky pro Vaše nejbližší. Sám se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Oblíbený je mezi adrenalinovými zážitky nejen bungee jumping, ale také tandemový seskok padákem. Během tandemového seskoku si vyzkoušíte, jak se cítí profesionální parašutisté při vykonávání svého povolání. Neopakovatelný je především pocit z volného pádu i mrazení při otevření padáku.

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!