Vyberte možnost Stránka

Proč používat Pulze?

Proč používat Pulze?
Rate this post

Čím dál víc lidí používá zařízení typu PULZE, které slouží k zahřívání speciálních náplní. Proč tomu tak je a proč by nemělo uniknout ani vaší pozornosti? V první řadě, absence dýmu předchází celé řadě nežádoucích efektů. Řeší především tyto starosti, které řada dospělých důvěrně zná:

  • Zápach oblečení,
  • zažloutlé zuby a nehty,
  • opouštění společenských událostí kvůli potřebě si zapálit,
  • zadýmené místnosti.

Snadná údržba

Mnoho lidí se při koupi nové elektroniky bojí složitosti používání. V případě PULZE jsou tyto obavy zbytečné. Plně nabité zařízení vám vydrží až 20 použití a PULZE 2.0 dokonce až 25 použití. Jeho následné dobití, které je velmi jednoduché a funguje stejně jako nabíjení telefonu, netrvá déle než dvě hodiny. To vám může usnadnit každodenní fungování. Intuitivní je i čištění. K běžné údržbě totiž stačí speciální tyčinka nacházející se ve spodní části zařízení. Po vypotřebování krabičky náplní je doporučeno věnovat čas důkladné očistě pomocí sady k tomu určené, která je dostupná na e-shopu.

Finanční výhodnost

Ačkoli koupě zařízení na zahřívání se pojí s vyšší počáteční investicí, přechod na něj šetří z dlouhodobého hlediska majiteli přístroje peníze.

Blýskněte se

PULZE dává na výběr hned ze tří barevných variant – jsou to zářivě modrá, blýskavá měděná a luxusní tmavý odstín hnědé. Za zmínku stojí i skutečnost, že toto zařízení má přímo ve svém těle integrovány baterie, a tak nevyžaduje vkládání do žádné neforemné krabičky. Celkově je velmi kompaktní a snadno přenosné – je totiž zhruba stejně veliké jako klasická tužka. Na jednom jeho konci se nachází malá nádobka na náplň a na druhém konci je umístěna právě zmíněná baterie, která zajišťuje napájení zahřívače. Zařízení se vyrábí z kovu se speciální povrchovou úpravou a je ergonomicky tvarované pro snadné používání.

 

 

Autor: Martin Novák

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.