Vyberte možnost Stránka

Posloucháte house music? Pak by vám nemělo uniknout jméno Mekki Martin!

Posloucháte house music? Pak by vám nemělo uniknout jméno Mekki Martin!
Rate this post
!AdSense – before contentJste-li fanouškem house music, pak by vám rozhodně neměl uniknout tento úspěšný mladý DJ Mekki Martin! Zjistěte, kde si ho můžete poslechnout a další zajímavé informace!

Vyhlášené remixy a další tvorbu tohoto úspěšného dýdžeje si můžete poslechnout nejen v domovském Brně ve vyhlášeném klubu Tabarin, ale také za hranicemi naší země.

 

Tabarin a počátek kariéry

Nejslavnější brněnský klub Tabarin s dvaadvacetiletou tradicí se stal pro Mekki Martina odrazovým můstkem do světa house music. V tomto dnes nejvíce navštěvovaném klubu začal hrát Mekki Martin hrát již ve čtrnácti letech a později se stal stálým dýdžejem. O rok později už přišel s prvním dlouhým setem a dnes už je jeho tvorba porovnávána se špičkou z tohoto oboru.

 

Mekki Martin a jeho rostoucí popularita

Zprvu byl tento DJ označován za český fenomén, který si svou oblibu získával neuvěřitelným tempem. Není proto divu, že ho tvorba energické a gradující hudby dostala za hranice. V roce 2008 začal cestovat a poznávat hudební svět zemí, jako je Španělsko, Rakousko, Švédsko, vyhlášená Ibiza a Spojené státy. S příchodem roku 2011 začal Mekki Martin ochutnávat první úspěchy ve světě, začíná spolupráce s věhlasnými jmény house music, mezi která patří Federico Scave, Maurizio Gubellini, Armand Pena, Manuel de la Mare nebo Stefano Pain.

Rok 2011 byl úspěšný nejen co se spolupráce týká, Mekki Martin vydává také jeho nejúspěšnější písně/remixy nazvané Best Mistake a Deeper & Higher a Kiss Me, přičemž skladba Deeper & Higher byla oceněná v žebříčku TOP 100 Beatport.

mekki-1

Nadání tomuto dýdžeji rozhodně nechybí, nenechte si ujít jeho energickou hudbu!

Aktuální tvorba

Rok 2014 byl pro Mekki Martina veleúspěšným. Stihnul vystoupit na hudební akci WMC Welcome 2 Miami, zahrál si ve Španělsku na akci Steva Aoki a v létě začal pracovat na vlastním projektu, party lodi, kde propagoval svou značku House 4U. Za zmínku stojí také jeho poslední tvorba, skladba nazvaná Beats 4 You, kterou si můžete poslechnout na oficiálním youtube kanálu.

Libí se vám house music?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.