Vyberte možnost Stránka

Pánská trika s potiskem – Nejčastější chyby při nošení + tipy, jak barevná trika vybrat!

Pánská trika s potiskem – Nejčastější chyby při nošení + tipy, jak barevná trika vybrat!
Rate this post
!AdSense – before contentNosíte často pánská trika s potiskem? Nic proti! Chce to jen vědět, jak na to! Upozorníme vás ty největší chyby nošení a (jako vždy) dáme pár užitečných tipů!

Pánské triko je poměrně obyčejný, ale zato velmi univerzální kus pánského šatníku. 

Obyčejnost trička může hodně zvrátit právě potisk – ten ve správné velikosti, barvě a motivu zvládne nahnat do vašeho looku vtip, originalitu a někdy i ten styl.

Potisk je mocný módní čaroděj, nejen na trikách pro muže, zvládne zviditelnit každé pánské oblečení. Ovšem jako u jiných trendů, i v případě trika s potiskem je snadné sklouznout k chybám, o kterých se nemluví příliš často.

Jen polovina těla!

První pravidlo zní, že potisk by se měl objevit jen na jedné polovině těla. V praxi jde o to nemíchat různé vzory a potisky zároveň na kalhotách a triku. Prostě si vyberte jen jeden kus (mikinu, triko, bundu, kraťasy apod.) s potiskem a ten pak doplňte dalším basic oblečením.

panske-tricko-s-potiskem-02

Barevné motivy a potisky jsou letní a festivalová klasika. Archiv firem – Asos

Není potisk jako potisk

V obchodech je opravdu velká spousta triček s potiskem, některé jsou univerzální, jiné “vtipné“ a další zase mají upozornit na váš styl a výjimečnost potiskem, který nechápe nikdo jiný než vy.

Zkrátka mezi triky pro muže jsou hodně velké rozdíly. Osobně mohu jen poradit, vyhněte se rádoby vtipným nápisům, které na stylu nepřidají, spíš naopak.

panske-tricko-s-potiskem-05

Existuje nicneříkající a nic nekazící potisk, se kterým nemůže šlápnout vedle. Foto: Archiv firem – Asos

Bez doplňků, bos, natlučete si svůj módní nos

Trika s potiskem většinou nejsou nic extra drahého, běžná konfekce nabízí modely za pár stovek. I z toho důvodu je třeba outfit doplnit vhodnými, kvalitními doplňky. Pořádná časomíra nezkazí nikdy nic, pánské náramky jsou pořád v kurzu a k trikům jsou jako dělané. Značková snapback čepice je vítaným a hodně stylovým doplňkem. Boty dělají také své – conversky jsou sázkou na jistotu. Chybět pak nemohou ani sluneční brýle, streetový batoh, vše spojeno padnoucí mikinou.

panske-tricko-s-potiskem-06

Květinové motivy nemusí být vůbec zženštilé. Zajímavé provedení a správné barvy překvapí, upoutají! Foto: Archiv firem – Asos

Nejoblíbenější trička:

Obhájit si to

Většina módních poradců a guru se snaží potisky dlouhodobě zavrhovat. My v redakci v zásadě nejsme proti, ale je třeba si svůj výběr umět obhájit. Ať už obléknete triko s kytkami, hvězdami, nebo třeba s jelenem, měli byste vědět, proč jste si ho oblékli.

panske-tricko-s-potiskem-07

Pánských trik s potiskem je na výběr opravdu velká spousta. Foto: Archiv firem – Asos

panske-tricko-s-potiskem-08

Minimalistický potisk, minimální risk. Foto: Archiv firem – Asos

panske-tricko-s-potiskem-09

Pokud si vezmete triko, na kterém jsou například ptáci na větvích, musíte vědět, proč to děláte. Foto: Archiv firem – Asos

Užijte si to!

Největší chybou je obléct triko s potiskem, o němž zbytek módního světa tvrdí, že je in. Nebo hůře neobléknout oblíbené triko jen proto, že zbytek módního světa tvrdí, že vám více sluší bílá košile. Možná ano, ale móda je přece o osobním vkusu a stylu, nenechte si diktovat, co nosit, zvláště pak ve své volném čase!

panske-tricko-s-potiskem-10

Bílému triku potisk sluší a vám bude také! Foto: Archiv firem – Asos

Potisk není nic pro vás? Pak čtěte, jak nosit čistě bílé, basic triko – těch možností je nespočet!

Mužský styl také doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.