Vyberte možnost Stránka

Opravdu jsou dřevostavby ideálním místem pro život?

Opravdu jsou dřevostavby ideálním místem pro život?
Rate this post
!AdSense – before contentBydlet v rodinném domě jsem nikdy nechtěl, protože jsem dosud spokojený s prosluněným velkým bytem v paneláku, který je v pěkné okrajové části našeho města, do lesa kousek, vše dostupné pár kroků a proč zrovna já bych se měl stěhovat někam na vesnici, abych musel denně dojíždět do práce a dělat dětem taxikáře až do jejich 18-ti let, kdy snad budou mít své auto.

Každý, kdo si vysní svůj domek, asi neví, do čeho jde. Já jsem vyrostl v rodinném domě, kde jsem s rodiči bydlel do 20 let, než jsem se odstěhoval. Dům není jen to, že si ráno můžete dát snídani na zahradě a večer o víkendu se s přáteli pobavit u grilování.

Bydlení v domě je také starost. Náklady nekončí tím, že, podobně jako v bytě, zaplatíte jednou za měsíc nájem+elektřinu a plyn a o víc se nestaráte.

Starosti

Samozřejmě, pokud si necháte postavit ekonomický nízkoenergetický dům, pak jsou náklady na topení třeba jen 10 000 Kč / rok, ale ne každý na to má a tak si koupí dům starší, sice s velkou zahradou, která je pro děti sice super, ale starý dům v sobě skrývá i problémy nejen za zdmi, které Vám jako náhodou původní majitel třeba opomenul sdělit.

Opravit staré rozvody elektriky, vyměnit vadný kotel, přestavět koupelnu, v kuchyni tu starou nemoderní stěnu vyměnit za novou pěknou ve veselých barvách, původní nábytek, pokud si jej majitel neodvezl, buď restaurovat, nebo zlikvidovat, práce je na starém domě spousta a to na Vás minimálně 2x měsíčně čeká několikahodinové sekání trávy na té krásné velké zahradě.

Opravdu jste si jisti, že bydlení v rodinném domě je taková výhoda?  

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.