Vyberte možnost Stránka

Nová bondovka Spectre již brzy v kinech – Nenechte si ujít akční trailer!

Nová bondovka Spectre již brzy v kinech – Nenechte si ujít akční trailer!
Rate this post
!AdSense – before contentJiž čtyřiadvacátá bondovka s názvem Spectre se brzy dočká své premiéry. Ukojte svou zvědavost novým trailerem.

Akční trailer poodkrývá střípky očekávaného filmu a jeho děje. Ten, kdo něco tají, je sám James Bond. Ovšem, jak se zdá, nemůže své tajemství prozradit živému člověku.

Snímek se dočká britské premiéry 25. října tohoto roku. Do našich kin se očekávaný film dostane 6. listopadu 2015

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.