Vyberte možnost Stránka

Kreativní obaly

Kreativní obaly
Rate this post
!AdSense – before contentPodle Wikipedie, je balení věda, umění a technologie. Je to výroba materiálů k ochraně výrobků pro jejich distribuci, skladování, prodej a použití. Každý den kupujeme různé výrobky, aniž bychom si uvědomili, kolik času trvalo, než daný obal vznikl, a kolik práce dala jeho výroba.

Každý z nás kupuje různé produkty. Ať už jde o potraviny, cigarety nebo třeba oblečení. Při výběru koukáme na obaly těchto věcí. Je dokázáno, že většina lidí ohodnotí výrobek na základě jeho obalu. A tak se stává, že lidé často koupí výrobek průměrné kvality zabalený v luxusním obalu a kvalitní výrobek zabalený nijak poutavě zůstane ležet v regálu.

Této situace jsou si všichni výrobci dobře vědomi. A tak se začali předhánět ve výrobě kreativních obalů. Obchody jsou tak plné výrobků, které jsou levnější, než jejich samotné obaly.

Zde je ochutnávka těch nejzajímavějších, nejvtipnějších a nejvíce kreativních.

Obsah článku

1. Japonské pečivo

nápaditý obal

Kreativní nápad na obal výrobku z Japonska.

 

 

2. Snídaňový balíček

kreativni obal

 

Balíček obsahuje správné množství ovesných vloček s přídavkem cukru a soli. Balíček zlomíte v půli a obsah vysypete do misky, přidáte mléko nebo s vodou vaříte v mikrovlnné troubě. Cílem je zaměřit se na ty, kteří jsou ráno ve spěchu a přeskočí tedy nejdůležitější jídlo dne. Jednoduchost balíčku by měla motivovat ke snídaní.

 

 

3.  Smirnoff Caipiroska

kreativni baleni

 

 

kreativni obal

 

kreativni obal

 

Nové chutě brazilského nápoje Smirnoff Caipiroska, který populární po celém světě. Vyzkoušet můžete nové chutě limetky, jahody a exotického ovoce.

 4. Cigarety

kreativni obal

 

Kreativní obal cigaretové krabičky, která ukazuje, kam kouření vede.

5. Krabička sirek

kreativni obal

 

kreativní obal

 

kreativni obal

6. Ovocná pitíčka

kreativní obal

 

7. Kuchyňské náčiní ze dřeva

kreativní obal

 

8. Trička nebo potraviny?

kreativni obal

 

Heresod vytvořil novou řadu triček, které jsou prodávány v jednoduchém a výrazném obale. Trička se prodávají v dané části supermarketu. Masové tričko u řeznického pultu apod. Trička mají pobavit zákazníky a vytvořit jim tak při nakupování vtipný zážitek.

kreativní obal

 

kreativní obal

 

kreativní obal

 

kreativní obal

 

9. Sluchátka

kreativní obal

 

10. Sáček od čaje

kreativni obal

 

kreativni obal

 

Určitě se Vám někdy stalo, že při přípravě čaje Vám do vody spadl sáček celý i s papírovou částí. Tento kreativní nápad zabrání utopení celého sáčku na dně Vašeho čaje.

11. Mléko

kreativni obal

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.