Vyberte možnost Stránka

Jídla pro sexuální zdraví mužů – Nechybí ani pořádný kus masa!

Jídla pro sexuální zdraví mužů – Nechybí ani pořádný kus masa!
Rate this post
!AdSense – before contentJaké jídlo zajistí sexuální zdraví muže? Pečené koleno s pivem to sice není, ale pořádný kus masa v seznamu nechybí.

Nemáte chuť na sex, chybí vám energie a necítíte se zdraví? Problém je možná ve špatném jídelníčku. naučte se jíst chutně a dobře zároveň.

Váš jídelníček by měl být pestrý a vyvážený. Zapomeňte na “zrní“, jezte následující potraviny. 

Pořádné jídlo pro chlapy nemusí být nezdravé, dáme vám skvělé tipy, co jíst, abyste podpořili svůj sexuální apatit a celkové zdraví.

 

Obsah článku

6 jídel pro sexuální zdraví mužů

Vlašské ořechy

Vlašský ořech v sobě ukrývá obrovské množství bílkoviny, vlákniny a zinku. Spolu s dalšími ořechy, jako jsou například pistácie nebo burské oříšky, obsahují látku zvanou arginin podporující erekci.

Pokud nechcete ořechy jíst jen tak samotné, můžete je použít v tomto receptu: Pečená červená řepa – lahůdka, kterou musíte ochutnat!

Libové hovězí maso

Červené maso je plné důležitých proteinů potřebných k budování svalů i k celkovému zdraví. Libový steak vám zajistí dávku aminokyselin a leucinu, které podporují sílu a výkonnost.

Kromě klasické steakové úpravy vás může zaujmout také recept: Jednoduchá hovězí polévka – Zahřeje a zasytí!

Vejce

Chcete být chlapák od pohledu? pak rozhodně jezte vejce. Obsahují proteiny pro budování svalů, železo na sílu, lutein pro zrak – žádná kočička už vám neproběhne! Pracujte na své mužnosti, jeden žloutek vám zajistí všechny důležité látky.

Vypít syrové vejce nemusíte, připravte si výborné sendviče: Podzimní sendvič, který uspokojí vaše chlapské chutě!

Avokádo

Potravina plná zdravého tuku, který sníží hladinu cholesterolu LDL. Pravidelným jezením avokáda si zajistíte zdravé cévy, což jen nezbytný předpoklad pro erekci.

Avokádo je tak trochu bez chuti, správným zkombinováním získáte pochoutku: Avokádová pomazánka – Jednoduchá, chuťově dokonalá!

Ryby

Chcete prodloužit postelové hrátky co nejvíce to půjde? Do svého jídelníčku zařaďte mořské ryby, ideální je loso, sleď, halibut, sardinky. Zdravý tuk obsažený v rybím masu chrání vaše srdce před vážným onemocněním. Stačí dvě porce denně!

Rybí maso lze upravit různě: Moderní kanapky jako chutná varianta chlebíčků!

Zelenina

I když není salát zrovna vaše oblíbené jídlo, zkuste mu dát šanci alepoň v podobě přílohy. Listová zelenina působí pozitivně na zdraví prostaty.

Vyzkoušejte neotřelou přílohovou kombinaci:  Vychutnejte dokonalé spojení čočky a pečené dýně v luxusním salátku!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.