Vyberte možnost Stránka

Jak vytvořit marketingově úspěšný e-mail?

Jak vytvořit marketingově úspěšný e-mail?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete získat nové zákazníky? Rozšířit povědomí o svých službách nebo produktech? Pak jistě přemýšlíte o rozeslání e-mailů? Poradíme vám, jak vytvořit zajímavý e-mail, který neskončí v e-mailových koších a složkách spam.

V dnešní době má snad každý svůj e-mailový účet. E-mail je používán ke komunikaci soukromé, ale i obchodní. Každý člověk se denně setkává při kontrole e-mailu s neuvěřitelným množstvím reklamních zpráv, z nichž mnohé končí bez přečtení v ‘’koši’’.

 

Jak zabránit tomu, aby vaše e-maily končily v koši? Klíčem úspěchu je správné vytvoření e-mailu!

 

Obsah článku

Jak vytvořit marketingově úspěšnou e-mailovou kampaň?

Pokud si dáte tu práci a vytvoříte zajímavý e-mail, pak věřte, že získáte nejen reakce na e-mail, ale s velkou pravděpodobností i nové zákazníky či klienty.

 

1. Zajímavý předmět

Stručný a zároveň zajímavý předmět e-mailu je základem úspěchu. Používejte zajímavá a výstižná slovní spojení, která dají čtenářovi najevo, o čem e-mail asi tak bude.

 

2. Rozvržení e-mailu

V e-mailové komunikaci platí, že méně je více. Není nutné zahrnout své potencionální zákazníky informacemi. Uveďte jen to podstatné a zajímavé. V případě zájmu, pak můžete sdělit další podrobnosti. E-mail by měl být rozdělený do několika částí (oslovení, sdělení – vhodně rozdělené do odstavců, rozloučení, uvedení jména, kontaktu apod.).

 

3. Výzva k akci

Mnoho lidí si e-mail přečte, ale dál už nic nedělá. Nezapomeňte tedy připsat výzvu k akci. Napište jim, co mají po přečtení dělat. Obyčejná věta ‘’V případě zájmu mě prosím kontaktujte’’ může pomoc k získání nového klienta.

 

4. Načasování

Rozmyslete si, kdy e-mail poslat. E-maily neposílejte o víkendech, ale ani v pondělí, kdy se na všechny pracující navalí spoustu povinností. Správné načasování odeslání může být klíčem k úspěchu.

 

5. Kvalitní obsah

Pište zajímavě, stručně a bez chyb, jedině tak můžete zaujmout. Vyhněte se vkládání obecných obrázků. Pokud vkládáte nějaké fotografie nebo přílohy, pak myslete na velikost a popsání všech přiložených souborů. Posílejte ve formátech, které půjdou všem otevřít.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.