Vyberte možnost Stránka

Jak vypadají ty nejstylovější kanceláře?

Jak vypadají ty nejstylovější kanceláře?
Rate this post
!AdSense – before contentKanceláře nemusí být jen nudné a šedivé místnosti s jednou uschlou kytkou na parapetu. Podívejte se na seznam těch nejstylovějších kanceláří po celém světě.

Ne všechny pracovní prostory působí na zaměstance stejně. Některé mohou snižovat pracovní výkon a jiné zase mohou zaměstnance inspirovat a zlepšit jim náladu. Pro společnosti jako je například Google, je důležité udržet své zaměstnance na inteligentní výši a zlepšovat jejich kreativitu. A právě to mají zařídit kanceláře v netradičních designech.

Obsah článku

Úžasné kanceláře

Prostory využívané zaměstnanci, ale nejsou určené pouze k práci. Jsou to místnosti, kde se dá dělat mnoho věcí, relaxovat, užít si hru, zpěv nebo si jít zacvičit. Velké společnosti chápou, že po celodenním koukání do počítače se snižuje kvalita odvedené práce. Proto svým zaměstnancům dopřávají možnost aktivního i pasivního odpočinku. Kanceláře jsou vybavené tak, že mnohdy připomínají spíše hravý dětský pokoj, než kancelář.  

Podívejte se, v jakém prostředí pracují lidé z celého světa.

Selgas Cano – architektonická společnost

neuveritelne_kancelare_1 neuveritelne_kancelare_2 neuveritelne_kancelare_3

 

Google

neuveritelne_kancelare_4 neuveritelne_kancelare_15 neuveritelne_kancelare_14 neuveritelne_kancelare_13 neuveritelne_kancelare_12 neuveritelne_kancelare_11 neuveritelne_kancelare_10 neuveritelne_kancelare_9 neuveritelne_kancelare_8 neuveritelne_kancelare_7 neuveritelne_kancelare_6 neuveritelne_kancelare_5

 

Inventionland Design Factory

neuveritelne_kancelare_16 neuveritelne_kancelare_18 neuveritelne_kancelare_17 neuveritelne_kancelare_19

 

Pallotta teamWorks

neuveritelne_kancelare_20 neuveritelne_kancelare_21

 

Dropbox

neuveritelne_kancelare_22 neuveritelne_kancelare_24

 

Nokia

neuveritelne_kancelare_25 neuveritelne_kancelare_28 neuveritelne_kancelare_27 neuveritelne_kancelare_26

 

Urban Outfitters

neuveritelne_kancelare_29 neuveritelne_kancelare_30

 

Která kancelář se vám líbí nejvíce?

Napsala: Lucie Drozdová

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.