Vyberte možnost Stránka

Jak se vyhnout sexuální frustraci v manželství

Jak se vyhnout sexuální frustraci v manželství
5/5 - (1 vote)

Stereotyp bývá největším problémem každého vztahu – i manželství. Každého nejvíc baví a vzrušují především začátky. Pocity poznávání druhého, vášně a erotické jiskření bývají v tyto chvíle nejvíce intenzivní. Nejvzrušující.

Během let se ovšem většina vztahů dostává chtě nechtě do fáze ochlazení až vyhoření. Tyto stavy mohou vést k mnoha problémům, nejčastěji těm v sexuální rovině. Vyvrcholením neřešených krizí pak bývá nevěra nebo dokonce ukončení vztahu.

Může to jít i bez sexu?

Často samozřejmě slyšíme, že sex není vše, že partnerský vztah může fungovat i na jiných principech jako je porozumění, přátelství nebo oboustranná podpora. I to může být pravdou. Bez všech těchto částí by asi neměl smysl žádný pevnější vztah.

Co si ale budeme povídat, pořád patříme mezi bytosti, které mají určité tělesné potřeby, které je potřeba ukojit a není nic lepšího, než je naplnit s někým, kdo je po našem boku, věříme mu a milujeme ho.

Realita dnešní doby je ale bohužel jiná. V mnoha vztazích po mnoha letech dochází k obrovské absenci právě sexuální stránky věci. Při tom, když se nad tím zamyslíme, právě sex může být dobrým způsobem, jak po uspěchaném a šíleném dni v práci doma zrelaxovat a zároveň naplnit základní potřeby těla a duše.

Co ale dělat, když vám to v posteli přestane klapat? Věřte tomu, že nevěra nebo rozchod není tím jediným řešením.

Odhodit předsudky = záchrana vztahu

Možností, jak okořenit váš sexuální život je opravdu hodně. Přestaňte se bát, zkoušejte a zjistěte, co bude vyhovovat právě vám. Dodejte vyhasínajícímu vztahu tu správnou erotickou jiskru, která opět zažehne spalující oheň.

  1. Sex dolls. Sex s realistickými pannami je sice stále pro mnoho lidí tabu, ale pokud sami cítíte, že vám doma v posteli něco chybí a nechcete si hned hledat milence nebo milenku, mohla by být právě tahle varianta tou pravou. Realistické panny Sex dolls patří mezi jeden z nejdokonalejších erotických nástrojů. Jsou bez komentářů schopny splnit všechny tajné tužby a přání, prožijí s vámi všechny vaše nejskrytější fantazie. Bez nevěry.
  2. Společná návštěva erotického podniku. Snažte se společně poznávat nové věci a svoje hrátky tak zpestřit o zážitky, které jsou pro vás oba naprosto nové a nečekané. Pokud máte zájem ve vašem vztahu zkusit udělat něco, co by vás dřív ani nenapadlo, pak doporučuji navštívit diskrétní privát Naughty Harbor nebo swinger party pro páry.
  3. Zkuste si víc hrát, protože… Kdo si hraje, nezlobí. To je stará svatá pravda. Pokud to platí u dětí, platí to i u dospělých a v sexuálním životě především. To, co je totiž nudné, nás pak už ani bavit nemůže. Jednou z prvních možností je změnit místo. Nezůstávejte jen doma, vyjeďte někam mimo domov, někam do přírody. Prostě si hrajte! Vraťte se do dětských dob a využijte her na profese, tzv. roleplay. Proč nemít v posteli sexy hasiče nebo vášnivou zdravotní sestřičku. Zkuste si s partou lidí zahrát nějakou erotickou hru. Nemusí to být přece vždy jen o vás dvou. Zapojte další lidi a uvidíte, jaký vzrušující zážitek z toho může vyplynout.

 

 

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!