Vyberte možnost Stránka

Hypotéka na družstevní byt

Hypotéka na družstevní byt
Rate this post

 

Chcete odkoupit podíl na družstevním bytě? Nemáte možnost vlastních finančních zdrojů a chcete tento podíl odkoupit hypotékou? Máte obavy, že vám žádná finanční společnost nevyjde v tomto směru vstříc a nepovolí ručení družstevním bytem? Na trhu je i hypotéka na družstevní byt.

Každý, kdo chce bydlet ve vlastním, hledá způsoby, jak takovou záležitost co nejvýhodnějším způsobem financovat. Kombinace úspor a různých úvěrů a hypoték dává pestré možnosti k tomu, aby mohl mít každý střechu nad hlavou.

Co v případě, že chcete odkoupit družstevní byt? Tato investice bývá velice výhodná, protože se obvykle nejedná o milionovou částku a zadlužení na celý život. Bankovní i nebankovní společnosti nabízejí spoustu forem financování jako například předhypoteční úvěr, ručení jinou nemovitostí, překlenovací či spotřebitelský úvěr a podobně.

Existuje však i přímo hypotéka na družstevní byt, kterou poskytují především nebankovní společnosti. Takže je možné i bez zástavy nemovitosti v osobním vlastnictví získat peníze na odkoupení podílu v bytovém družstvu. Jako zástava bude sloužit družstevní byt, který se po odkoupení podílu stane bytem v osobním vlastnictví.

Výhodou je také fakt, že podmínky jsou přijatelné i pro klienty, kteří mají nějaký problém. Například záznam v registru dlužníků nebo nemůžou doložit příjmy a podobně. Individuální přístup dokáže vyřešit nejeden problém. Co se jeví, jako neřešitelné má najednou spoustu možností.

Hypotéka bez příjmu pomůže získat peníze všem klientům, kteří mají nízké příjmy nebo jejich reálnou výši nemůžou doložit. Další možností v případě potíží se záznamy v registrech je hypotéka bez registru, díky které ani takový záznam nemusí být nutnou překážkou, protože i mistr tesař se občas utne. 

Otevírají se tak cesty pro získání vhodného financování všem klientům, a to nejen těm, kteří mají nějaký vroubek, ale samozřejmě i těm, kteří nemají s platem ani registry žádné potíže. A díky úvěru určenému přímo na družstevní byt si můžete koupit bydlení, které vás nebude stát celý váš majetek.

Splátkový kalendář následně závisí od toho, jakou částku jste získali. Můžete si jej rozložit na 30 let, ale také méně. Nejlépe podle vašich finančních možností.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.