Vyberte možnost Stránka

Hruška se šunkou a křenovou šlehačkou – Ideální k pohoštění!

Hruška se šunkou a křenovou šlehačkou – Ideální k pohoštění!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete překvapit svou návštěvu skvělým a netradičním pohoštěním? Vsaďte na hrušku se šunkou!

Pokud máte často návštěvy, pak jistě hledáte nové nápady, čím své přátele nebo rodinu pohostit.  Přinášíme vám super tip na snadné, levné a chuťově netradiční pohoštění!

Hruška se šunkou a křenovou šlehačkou

Budete potřebovat: Hrušky, kvalitní šunku nebo pršut, smetanu ke šlehání, křen, pepř, petržel

 

Příprava je tak rychlá, hotovo budete mít za pár minut!

1. Rozehřejte troubu na 180 stupňů Celsia. Mezitím přeřízněte hrušku na půl a jádřincový vnitřek odstraňte pomocí polévkové lžíce.

2. Hrušku dejte na 5 minut do trouby. V misce si smíchejte smetanu a spolu s křenem, vyšlehejte do konzistence šlehačky.

3. Polozměklou hrušku vyndejte z trouby a do každé poloviny dejte šunku nebo pršut, naplňte křenovou šlehačkou, opepřete a ozdobte petrželí.

 

A je hotovo! 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.