Vyberte možnost Stránka

Cítíte potřebu si odpočinout a nechat se opečovávat?

Cítíte potřebu si odpočinout a nechat se opečovávat?
Rate this post

 

V tom případě je nejvyšší čas navštívit vámi vybraný lázeňský komplex a nejméně týden si užívat lázeňských procedur. Nabudí vás, tělo si odpočine a projasníte mysl. Říká se, že slunce je nejlepším lékařem. Spojte tedy krásné sluneční dny s pobytem v lázních, kde o vás bude patřičně postaráno.

Lázně Hotel Vráž se postarají o celkové zklidnění vašeho organismu

Lázeňský pobyt si zaručeně užijete, protože ho budete prožívat ve skutečném zámečku, jež je usazen v rozlehlém parku. Klid a ticho léčí, a Lázně Vráž jsou toho příkladem. Léčba je mimo jiné zaměřena hlavně na nemoci nervového onemocnění, poúrazové a pooperační stavy i poruchy pohybového aparátu. Z parku vede příjemná asfaltová cesta, která vás zavede do lesa například k Jezírku lásky, kde na vás dýchne téměř pohádková pohoda, jež nastolí klid v duši…

Vyhledávané sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves

Tyto lázně jsou navštěvované zejména pacienty, které trápí atopický ekzém, lupénka či chronické ekzémy. Stejně tak si přijdou na své i ti, kteří potřebují pomoc s léčbou pohybového aparátu. Malebné Lázně Ostrožská Nová Ves s krásnou kolonádou se rozprostírají v samém srdci Moravského Slovácka. Blízké okolí nabízí bohaté kulturní vyžití. Nezapomeňte také navštívit vinařské sklípky a ochutnat lahodné moravské víno…

Léčivá slatina v Lázních Velichovky

Lázně Velichovky zažily svou první lázeňskou sezónu již v roce 1898, takže tradice a lázeňské pobyty si podaly ruce již před mnoha lety. Nicméně léčba a péče o pacienty postoupila mílovými kroky dopředu. Léčí se zde zejména onemocnění pohybového ústrojí, pacienti po úrazech, avšak i po operaci kostí a kloubů. K léčbě se používá hustá slatina, která je svým složením na našem území ojedinělá.

Vybírejte si z široké nabídky lázeňských míst na Spa.cz právě dnes a vyrazte za sluníčkem a báječnými procedurami.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.