Vyberte možnost Stránka

4 tipy na zajímavé dárky pro maminku

4 tipy na zajímavé dárky pro maminku
Rate this post

Nákup jakýchkoli dárků není zcela určitě pouze o penězích. Zapotřebí je především ten správný nápad. Ideální dárek by měl především maximálně pobavit, být funkční a zajímavý. Pomalu se blíží Den žen a také Svátek matek. Právě proto byste měli na svou maminku myslet a pořídit ji něco, čím se dokážete bez větších problémů zavděčit. Chtělo by to určitě nějaké zajímavé tipy. Tak nepřestávejte číst, hned čtyři takové vám nabídneme v následujících řádcích.

Obsah článku

Stylové samolepky na stěnu

Mezi hodně oblíbené dárky pro maminku patří bezesporu elegantní samolepky na stěnu. Vybírat je lze v mnoha variacích, které se hodí fakticky do jakékoli pokoje v interiéru. Upozornit můžeme třeba na svítící samolepky, které pomohou v orientaci tehdy, když je v daní místnosti příšeří nebo úplná tma. K dispozici je spousta zajímavých svítících motivů.

Originální figurky anděla

Má vaše maminka ráda zajímavé drobné dekorace? Pokud ano, určitě neváhejte a vsaďte na elegantního anděla, který bude dělat parádu kdekoli ve vašem domě či bytě. Jde o dřevěnou figurku, jež působí velmi něžně a obsahuje nějaký zajímavý citát. Při pohledu na něj se člověk může motivovat i tehdy, když je mu třeba hodně smutno. Jako nápadná dekorace andělé vypadají hodně zajímavě.

Vonná svíčka s nápisem

Raději byste zvolili nějaký spíše jednoduchý dárek? Pak vsaďte na vonné svíčky. I ty mohou být v ryze originálním provedení se zajímavým a unikátním nápisem. Jakou barvu svíčky zvolte, už bude pouze a jenom na vás samotných. Hodit se může fakticky kdekoli.

Přívěšek na klíče

Možná se zdá, že přívěšek na klíče není žádným velkým originálním darem. Přesto se jedná o pozornost, která může člověka pobavit. Zvláště, když je třeba ve tvaru auta s tím, že je na něm chválena maminka jako skvělá řidička. To prostě zalichotí. Nemyslíte?

 

Zdroj obrázku:

Twinsterphoto / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!