Vyberte možnost Stránka

Valentýnský program na poslední chvíli – Tímhle jí dokážete své city!

Valentýnský program na poslední chvíli – Tímhle jí dokážete své city!
Rate this post
!AdSense – before contentTak nějak vám uteklo, že 14.2. je Valentýn a ta vaše kopretina doma čeká dárky? Valentýnský program, který ji potěší a vás nebude stát téměř žádné peníze ani úsilí, není nic, co by se nedalo zvládnout!

Obsah článku

Jak zařídit, aby se cítila výjimečně a neutratit u toho majlant?

Pro každou z žen, i když tvrdí že ne, je svátek zamilovaných velmi důležitý. Takže, pokud doma nemáte mít dusno, chce to nějaké to překvapení mít.

I když jste to nechali na posledních chvíli, dá se vymyslet valentýnský program, kterým jím ukážete, jak moc jí milujete!

Tady vám přinášíme pár tipů, které zajistí prožití Valentýna bez újmy na vašem zdraví, což by vám hrozilo, kdybyste se rozhodl svátek zamilovaných bojkotovat.

valentynZopakujte si první rande

Ráda vzpomíná na to, jak jste se seznámili, na vaší první rande? Připomeňte jí začátky vaší lásky. Objednejte stejný stůl v restauraci, stejné jídlo, šeptejte jí do ucha, jak moc se vám líbí a toužíte po ní.

Atmosféru zamilování dokážete lehce připomenout!

Kýče jsou třeba

Valentýn je svátkem, který ke kýči přímo vybízí a je žádán. Takže se nad nákupem plyšového medvěda se srdcem nijak nerozmýšlejte. Stejně tak získáte body za cestičku z okvětních lístků růže, která jí od vchodovek dovede až do postele, kde na ní budete čekat s vyznáním lásky a příslibem kvalitní sexu, tedy vlastně milování.

Srdce z plyše, na papíru, v jídle – popusťte fantazii otěže!

Uvařte tentokrát vy!

Pokud už není v oblíbené restauraci místo, nezbývá nic jiného, než se pustit do přípravy večeře sám. Steak se zeleninou zvládnete i vy a jako sladký dezert postačí jahody se šlehačkou. Když k tomu ještě rozpustíte hořkou čokoládu na namáčení bude to prostě dokonalost sama!

Jahody a čokoláda? U stolu lahůdka, v posteli skvělá předehra!

Hoďte se do gala

Dejte si záležet na svém vzhledu. Zastřihněte vousy, dejte si práci s úpravou účesu, nahoďte oblek. Navoňte se. Vaše snažení jí potěší a získá tak pocit, že má doma krásného a sexy chlapa!

Zůstaňte doma

Připravte program doma, ze kterého bude nadšená a vás to nebude nic stát. Zahrajte si erotickou hru, namasírujte jí nohy, záda, pusťte si romantickou komedii, vyfoťte pár zamilovaných selfíček, udělejte jí striptýz, cpěte jí čokoládou.

A hlavně ji celý den, večer, noc:

– LÍBEJTE,

– HLAĎTE,

– DRŽTE ZA RUKU,

– ŘÍKEJTE, JAK MOC JÍ MILUJETE

 
 

Tak, co myslíte, nic těžkého to není, ne? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.