Vyberte možnost Stránka

Štve vás vaše banka? Přejděte jinam!

Štve vás vaše banka? Přejděte jinam!
Rate this post
!AdSense – before contentTřeba k mBank, která neúčtuje poplatky za vedení účtu, za příchozí platby ani za vydání karty. Zjistěte, proč je mBank správným rozhodnutím!

Každý měsíc se třesete vzteky ještě před tím, než se na výpis z bankovního účtu vůbec podíváte? Rozčiluje vás, že vaše banka stále zdražuje či přidává poplatky? Přejděte jinam!

Změna bankovního institutu není složitým procesem, když jde vše jak má, můžete být už po několika hodinách klientem své nové banky.

 

Obsah článku

Kam přejít? Čemu věnovat pozornost?

Na přechodu k jiné bance můžete jenom vydělat, zvláště pokud ta vaše své služby pouze zdražuje. I zde však při výběru platí pořekadlo: dvakrát měř, jednou řež. Nevšímejte si jen poplatků, myslete dopředu. Nechte si spočítat, kolik budete skutečně měsíčně platit a za co. Zvážit také můžete výhodnost hypotéky, spoření atd. Mnohé bankovní společnosti nabízí novým klientů nejrůznější zvýhodnění.

 

mBank je a její služby

Bankovní společnost mBank funguje na českém trhu již od roku 2007, za tu dobu si získala velmi dobré hodnocení právě pro své nabízené služby.

mBank nabízí účty osobní i spořící, kreditní i debetní karty, spotřebitelské a hypoteční úvěry a také poskytuje finanční poradenství. mBank je však zejména bankou, která nezatěžuje své klienty zbytečnými poplatky.

Tento finanční ústav klade důraz především na cenu svých služeb, jejich kvalitu a pohodlí, při jejich sjednání. Nabízí také férové a otevřené jednání, jednoduchý systém poskytování služeb. mBank se především snaží o to, aby její služby byly takové, jaké si je představují klienti – výhodné, přehledné, jednoduché.

 

Za co se platí a za co nikoliv?

Tato bankovní společnost se snaží především o to, aby klienti platili skutečně jen za to, co je nutné.

Výhodné podmínky u osobních účtů

  • Neplatíte žádné poplatky za vedení účtu.
  • Nemusíte platit za příchozí ani odchozí platby.
  • Neplatíte za vydání karty.

 

Banka se snaží držet své ceny stále na výhodnější hranici, než je tomu u konkurence. mBank převyšuje konkurenční finanční ústavy také neustálou inovací z pohledu nových postupů a obchodním modelů. Samozřejmostí je však také přehled o stavu účtu bez nutnosti návštěvy banky. Díky telefonu nebo internetovému bankovnictví si klient zjistí vše, co potřebuje.

 

mPůjčka Plus – Nejlevnější půjčka na trhu v reality testech!

U mBanky si můžete sjednat nejen osobní účty, lze si vyřídit také výhodnou půjčku či hypotéku. Aktuálním ‘’hitem’’ na finančním trhu je mPůjčka Plus, která umožňuje předčasně půjčku splatit či vložit mimořádné splátky. Mezi další výhody patří snížení měsíční splátky, možnost změnění termínu splácení, či prodloužení splácení. Hlavní výhodou je ale úroková sazba 9,9 % kterou získáte ať už si zažádáte o libovolnou výši půjčky nebo délku splatnosti. Nečeká vás tedy překvapení kdy na reklamě vidíte atraktivní sazbu a na pobočce banky vás pak čeká ledová sprcha, že tato sazba je jen na půjčku od miliónu se splatností do 2 měsíců.

Zjistěte si více informací o této půjčce, mPůjčka je podruhé nejlevnější půjčkou roku 2014 v reality testech!

 

Další služby mBank

Tento peněžní ústav nabízí také několik druhů spoření, hypotečních úvěrů nebo pojištění.

U mBank budete patřit mezi 500 000 spokojených zákazníků! Vaše odvaha přejít k mbank se vám vyplatí! Zkuste to!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.