Vyberte možnost Stránka

Prsa jako cesta k jejímu orgasmu!

Prsa jako cesta k jejímu orgasmu!
Rate this post

Zjistěte, jak jí přivodit dokonalý orgasmus pouhými dotyky na prsou! Její ňadra dávají možnost prožití nového sexuálního zážitku! Zjistěte, jak na to!

Vzrušení stoupá, šaty jdou dolů a její prsa vězní už jen  podprsenka, která jedním šikovným pohybem končí vedle zbytku oblečení. Stačí pouze lehké pozastavení a váš zájem míří níž? Chyba!

Zastavte se i jejích prsou a odměnou vám její orgasmus i překvapení! Buďte jiní než ostatní muži a ona vám pak splní vše, co si budete v posteli přát!

 

Ženy a jejich prsa

Fascinuje vás krása prsou, ale když máte možnost pohrání s nimi, chvátáte do jiných míst? Pak změňte postup! Tím, že se budete snažit dostat co nejrychleji do jejích kalhotek, dojem neuděláte.

 

Ženy je třeba překvapovat!

Stále se opakující scénář k cestě k orgasmu přestane bavit každou ženu. Pokud si chcete udržet první místo v jejím seznamu milenců, pak je třeba stále nových taktik.

 

Věda

Výzkumy a studie ukázaly, že ženy jsou citlivé na mnoha místech těla. Pokud jí tedy chcete zaručit orgasmus, není nutné věnovat svou pozornost pouze poštěváčku. Stejnou erotogenní zónou jsou i bradavky.

The Journal of Sexual Medicine publikoval studii věnující se ženskému poprsí. Výzkum byl založený na testování žen, které si měly po dobu 30 sekund stimulovat vždy jednu část svého těla. Během stimulace byly ženy připojeny na přístroje, které monitorovaly mozkovou aktivitu. Studie ukázala, že stimulace bradavek je pro ženy stejně vzrušivá jako dráždění klitorisu či dokonce vaginální stimulace.

Není tedy divu, že ženy jsou schopné dosáhnout orgasmu i při pouhém mazlení se s prsy!

 

Zajímavost

Mimo jiné vědci také zjistili, že je rozdíl mezi citlivostí malých a velkých ňader. Velká prsa jsou o celých 24% méně citlivé než ty menší! Tuto informaci lze tedy využít při vašich hrátkách!  Má vaše sexuální partnerka menší prsa, pak je její cesta k orgasmu skrze stimulaci bradavek o mnoho snazší, než by tomu bylo v případě větší ‘’výbavy’’.

 

Jak prsa stimulovat?

Je tolik možností, jak se dají prsa stimulovat! Použijte všechny možné pohybu a doteky. Dovoleno je vše, co jí dělá dobře, tedy hlazení, jemné kousání, lízání, tahání, mačkání, sání … Fantazii se meze nekladou.

Úspěch je také zaručený v případě změny tempa a síly. K dráždění jejích prsou můžete použít i různé pomůcky (vibrátor atd.)

Věnujete pozornost jejím bradavkám?

Zdroj obrázku: Flickr.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!