Vyberte možnost Stránka

Chystáte se na dovolenou? Přibalte si pojištění do zahraničí

Rate this post

V období letních prázdnin začíná spousta rodit balit kufry a vyrážet daleko za hranice České republiky. Sice někteří jedinci vyhledávají spíše horské oblasti protkané turistickými túrami, nicméně mnohem žádanější jsou spíše přímořské destinace, ať už se jedná o Chorvatsko, Španělsko či Itálii. Pokud nemáte hluboko do kapsy, určitě zamíříte raději do exotických končin, jako jsou Kanárské ostrovy, Maledivy a Kuba. Ovšem v každém případě nezapomeňte do kufru přibalit ještě cestovní pojištění.

I když jedete pouze ke slovenským sousedům, neměli byste na pojištění do zahraničí zapomínat. V případě jakýchkoliv problémů se o vás postarají profesionálové. Z pojištění jsou hrazené léčebné výlohy, asistenční služby i právní asistence. Samozřejmě, záleží na tom, jakou variantu pojištění zvolíte.

Výhody pojištění do zahraničí

Jelikož každá pojišťovna nabízí trochu jiné produkty, tak si demonstrujeme výhody pojištění do zahraničí na konkrétním příkladu. Vybrali jsme pojišťovnu AXA, která poskytuje cestovní pojištění s několika přednostmi. Pojištěncům je k dispozici nonstop asistenční služba dostupná v několika světových jazycích. Dále mají automaticky pokryté studijní, turistické i pracovní cesty. Nechybí pojištění zavazadel, které se vztahuje i na sportovní vybavení. Závěrem si můžete vybrat z pestré škály připojištění.

Sjednejte si pojištění online

V dnešní digitální době je obrovskou výhodou, že všechno vyřídíte prostřednictvím internetu, tedy online. Většina pojišťoven už umožňuje sjednání minimálně cestovního pojištění přes jejich webové stránky, aniž byste museli na pobočku. Ještě navíc vás potěší, že se můžete dočkat nějaké zajímavé slevy, například pojišťovna AXA láká na 20% slevu, což se opravdu vyplatí. Sjednejte si pojištění ještě dnes, abyste na něj nezapomněli.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.