Vyberte možnost Stránka

Nehledejte každou sezónu nové outdoorové oblečení, investuje do takového, které vám vydrží dlouhé roky

Nehledejte každou sezónu nové outdoorové oblečení, investuje do takového, které vám vydrží dlouhé roky
Rate this post

Po pár túrách do hor se vám ošoupají kalhoty. Při poryvu větru zjistíte, že bunda, kterou jste si pořídili, rozhodně větru neodolává tak, jak vám bylo slibováno. A když na vás zaprší, při první příležitosti promokne. Vy pak musíte shánět nové outdoorové oblečení. Znáte takové trable? Pokud už nic podobného nechcete řešit a chcete se na své oblečení při pobytu v přírodě stoprocentně spolehnout, je čas svěřit svoji důvěru kvalitní a renomované značce.

Oblečení prověřené nevyzpytatelným severským počasím

Možná, že už jste o značce Fjällräven někdy slyšeli. Určitě jste alespoň jednou v životě viděli někoho s ikonickým batohem Fjällräven Kånken. Tato švédská značka se však už více než 50 let primárně specializuje na oblečení do přírody. Oblečení z jejích kolekcí je známé dlouhou životností a maximální funkčností. Jedná se o švédskou značku, když jsou její produkty ozkoušené krutým severským počasím, můžete si být jistí, že v našich končinách vás nikdy nezradí.

Bunda, která zahřeje, a navíc dobře vypadá

Outdoorové bundy se hodí jak pro kratší i delší pobyty v přírodě, ale i pro pobývání ve městě. Kromě toho, že jsou velmi funkční, totiž i skvěle vypadají. Fjällräven sází na jednoduchý design v přírodních barvách, jako je šedá, béžová, zelená či modrá. Tato bunda vám nikdy neprofoukne, umožní volný pohyb a obstojí i při dešti. Její voděodolnost lze ještě zvýšit vhodnou impregnací. I pokud hledáte jednoduchou lehkou větrovku, kterou si pro každou příležitost sbalíte do batohu, v nabídce Fjällräven ji naleznete.

Kalhoty Fjällräven vám nikdy nepromoknou

Outdoorové kalhoty Fjällräven vynikají svojí maximální praktičností. Odolají jak větru, tak vodě, jsou velmi pohodlné a nijak vás neomezí při pohybu. Hledáte-li kalhoty, které vás budou doprovázet na cestách, kde se prudce mění teplota, oceníte u některých modelů odepínatelné nohavice. Jiné outdoorové kalhoty jsou zase speciálně naimpregnované, takže vás v nich nerozhodí ani déšť či ranní rosa. Používá se ekologicky přívětivá impregnace Greenland Wax, takže spokojená bude i příroda kolem vás. Praktičnosti kalhot nahrává i velký počet kapes, takže při túrách můžete mít vše potřebné při ruce.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.