Vyberte stránku

M&Co

Hlavními kritérii značky M&Co jsou rodina, spolehlivost a důvěra. Za 50 let v módním průmyslu má značka mnoho věrných zaměstnanců i klientů. Angažuje se v charitativních projektech, financuje i výzkum rakoviny a zaměstnanci část platu odvádí na záslužné účely. Projekt ETHICAL TRADE dbá na kvalitu práce i života zaměstnanců módních továren v rozvojových zemích. Modely M&Co jsou určeny zejména pro ženy v nejlepších letech, které již znají svůj osobitý styl a dobře vědí, co jim prostě sluší. Základní řada Womenswear, prémiová řada Boutique i řada Plus Size pro ženy plných, ženských tvarů oblékne každou vyznavačku prvotřídního módního stylu.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.