Vyberte stránku

LABFRESH

Dvojice nizozemsko-dánských zakladatelů posouvá módní průmysl mílovými kroky vpřed. Vnáší do svých produktů nejmodernější technologie. Pánské oblečení nové generace je mnohem kvalitnější, udržitelnější a odolnější vůči všem vnějším vlivům. Všechny kousky od košile až po ponožky značky LABFRESH k vašemu tělu nepustí bakterie a pot odvádí pěkně pryč. Oděvy šité v Portugalsku a Rumunsku jsou vyráběny s respektem k životní prostředí i zaměstnancům.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.