Vyberte možnost Stránka

VELOKLASIK, to je krásná a elegantní cyklistika

VELOKLASIK, to je krásná a elegantní cyklistika

Cyklistika představuje po mnoho let jednu z nejoblíbenějších sportovních disciplín. Uvědomují si to i mnohá města, která se pustila do budování cyklotras. V současné době se tak bez problémů dostanete z jednoho města do druhého, aniž byste se museli jezdit po hlavních silnicích. Zapomínat však nesmíte na vhodné cyklistické vybavení. Samozřejmě bez kvalitního kola se neobejdete, ovšem značnou pozornost si zaslouží i cyklo dresy.

I když s cyklistikou teprve začínáte, neměli byste cyklistické oblečení podceňovat. Kvalitní cyklistický dres je třeba vybírat pečlivě, protože od jeho kvality odvíjí to, jak příjemně se budete cítit během jízdy na kole. Jestliže si potrpíte na kvalitě, zároveň však toužíte po designových kouscích, zavítejte do obchůdku VELOKLASIK nacházejícího se v Praze na ulici U Domu služeb. Vyznává filozofii ikonické značky Café du Cycliste, přičemž ve svém produktovém portfoliu má i její cyklo oblečení.

Prémiové cyklo dresy, které vás nezklamou

Café du Cycliste kombinuje styl s vášní pro cyklistiku. Pod touto značkou najdete elegantní cyklistický dres na kolo z vyšší cenové kategorie. Vybrat si můžete jak lehké závodní alternativy, tak i cyklo dres pro cykloturistiku a bikepacking, kde prim hrají především dresy s příměsí merino vlny.

Přijďte do prodejny VELOKLASIK u modřanské cyklostezky, kde vás s úsměvem na tváři přivítá Patrik, cyklista celou svou duší. Poradí vám s výběrem, ukáže vám, které modely jsou pro vaše potřeby jako stvořené a podobně. I když si nic nekoupíte, nasajete atmosféru, kterou krámek sdílí. Klidně si můžete dát jen kávu a posedět si u televize, na které běží cyklistické přenosy.

Vydejte se na cyklo výlet s VELOKLASIK

Co vás navíc potěší, VELOKLASIK pořádá pravidelné výlety na kolech. V příjemné společnosti tak můžete každý čtvrtek vyjet na malou cyklo toulku. Jestliže nemáte sparing partnera na cyklistiku, už ho hledat nemusíte.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.