Vyberte možnost Stránka

Tipy pro pány – v čem nosit peněženku, doklady nebo mobil

Tipy pro pány – v čem nosit peněženku, doklady nebo mobil

Také jste od otce slýchával, když si stěžoval na to, proč má vaše matka tolik kabelek a na co je vlastně potřebuje? Úsměvné? Každodenně sebou nosíte spoustu maličkostí – mobil, klíče, klíče od auta, peněženku, doklady a řešíte Nerudovské kam s nimi? Dámy nemusí, protože mají kabelky. No dobře, říkáte si, ale přece nebudu jako chlap po světě běhat s kabelkou, jen abych měl kam dát věci… Máme pro vás řešení.

Módní návrháři si lámali hlavu, jak pánům tuto situaci co nejvíce ulehčit a přišli s geniálním řešením – taškou přes rameno. No jasně, také si představíte 80. léta minulého století, kdy naši otcové nosili svačinu do práce v nevzhledných, beztvarých, hnědých taškách? Jo, a teké nezapomenutelný plastový hřeben v zadní kapse riflí z tuzexu… Také jste se při té představě oklepali? Tato doba je již dávno pryč.

 

Na trhu jsou k dostání pánské tašky, crossbody, taštičky na doklady či etue v provedeních, za který se nemusí žádný stylově oblékaný muž stydět. Čím se liší pánská taška a třeba etue? Pánská taška je vybavena ramenním popruhem, který by měl být vyroben tak, aby se vám při nošení nezařezával do zad. Etue je taštička menší velikosti, která se buď nosí v ruce, nebo je opatřena odnímatelným poutkem na ruku, která vám nejlépe poslouží při přenášení drobností. Etue s poutkem je také vhodná při přenášení většího obnosu peněz, přeci jen se dá hůře vytrhnout z ruky…

Pánskou tašku si vyberte pečlivě,aby odpovídala vašemu životnímu stylu, popřemýšlejte o tom, co vše sebou potřebujete nosit, vyzkoušejte, aby vám při nošení poskytovala maximální komfort, aby se také hodila k vašemu povolání, aby byla lehce udržovatelná, praktická a lehká – za toto vám poděkují nejen vaše ramena, ale i záda.

TIP: Nezapomeňte také na to, že i váš notebook si zaslouží praktickou a stylovou tašku. Ta vám připíše plus body na obchodních jednáních.

 

Chraňte svůj majetek

 

Bezkontaktní placení, které využívá RFID technologii, je rychlé a komfortní. Bezkontaktní platby však také přinášejí určité riziko, neboť RFID karty lze na dálku načíst a použít k podvodným platbám.

Renomovaná holandská značka Secrid byla založena v roce 2008 zkušenými designéry René a Marianne van Geerovými, kteří vymysleli stylovou koženou peněženku se speciálním hliníkovým pouzdrem, které ochrání Vaše platební karty před ohnutím, přelomením a případným zneužitím. V naší nabídce naleznete hned několik typů peněženek Secrid (miniwallet, slimwallet, twinwallet, cardprotector či cardslide), a to vždy v široké paletě barevných kombinací.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.