Vyberte možnost Stránka

Tipy na vánoční dárky pro ženu

Tipy na vánoční dárky pro ženu

Přemýšlíte, co byste mohli koupit své drahé polovičce pod stromeček? Kreativita někdy selhává a ne každý je právě “dárkový” tip. I proto jsme si pro vás připravili několik kousků, které by mohly vaši partnerku potěšit.

Oblečení

Pokud svou partnerku znáte dokonale a troufáte si odhadnout, co by se jí mohlo líbit, nemusíte se obávat vybrat nějaký módní kousek, kterým obohatíte její šatník. Někdy totiž partneři nejlépe vědí, co sluší jejich ženě a podtrhne její krásu. Pořiďte své polovičce krásné šaty, kabát, po kterém už dlouho pokukovala nebo elegantní halenku pro výjimečné příležitosti.

Spodní prádlo

Dámského spodního prádla nikdy není dost. Jde nejen o vysoce praktický, ale také zajímavý dárek, který ocení každá žena. Můžete vybrat z různých kousků dámského spodního prádla – od klasických kalhotek, přes brazilky až po dámské kalhotky s vysokým pasem. Unikátní kousky vysoké kvality dobře vypadají a mají také dlouhou životnost.

Poukaz

Pokud byste chtěli svůj dárek o něco doplnit, nebo hledáte nějakou kreativní myšlenku, darujte své polovičce poukaz. Může jít o klasický zakoupený poukaz, například na masáž, vstup do welness nebo na kosmetiku. Alternativou je také vytvoření vlastního poukazu, ve kterém své partnerce přislíbíte masáž kdykoliv si vyžádá, uvaříte vám večeři nebo ji na nějakou dobu osvobodíte od domácích prací. Kreativitě se meze nekladou. Stačí jen popřemýšlet o tom, co má vaše partnerka ráda, spustit nějaký jednoduchý grafický program a poukaz máte hotový do několika minut.

Zážitek

Možná patříte k zážitkovým typům. Pokud máte rádi adrenalinové sporty, obdarujte svou polovičku například seskokem s padákem. V opačném případě můžete vyzkoušet něco, čeho se zúčastníte oba. Překvapte svou partnerku tanečním nebo kulinářským kurzem, posilněte svůj vztah a vytvořte si nové společné zážitky.

Dovolená

Dnes se dá cestovat všude a vůbec nezáleží na tom, jaký rozpočet máte k dispozici. V případě, že jste v balíku a nevadí vám za dárek zaplatit více, popřemýšlejte o nějaké exotické destinaci. Pokud hledáte dárek v určitém rozpočtu, poohlédněte se po nějakém pobytu v okolí. Můžete zaje do hotelu, kde si užijete romantickou atmosféru, na krátký poznávací zájezd nebo na wellness pobyt.

Tak co na to říkáte? Už víte, jaký dárek vaši partnerku potěší nejvíce?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!