Vyberte možnost Stránka

Pořádný nakopávač před posilovnou

Pořádný nakopávač před posilovnou

 

Ti co cvičí, ať už pro kondici, nebo ti co chtějí před ženami vypadat atraktivně do sebe házejí občas né úplně přírodní nakopávače. Pokud chcete jít opravdu přírodní cestou bez chemie můžu vám doporučit kratom, což je prášek ze stromu s latinským názvem Mitragyna Speciosa. Už v roce 2015 uvedla agentura WADA ( světová antidopingová agentura ), že v těle některých sportovců byl odhalen mitragynin, což je jedna z hlavních látek obsažená v kratomu. To, že jej berou profesionální sportovci je zřejmě dostatečný důkaz o tom, že kratom skutečně funguje.

Jaký kratom tedy použít na cvičení v posilovně ? Určitě ne červený kratom, který je relaxační. Ten si můžete dopřát například večer po cvičení pro uvolnění svalů a odpočinku. Rozhodně tedy přichází v úvahu buďto kratom bílý, který působí jako silný stimulant, nebo kratom zelený, který krom energie dokáže pozvednou náladu a namotivovat k cvičení, nebo jiným aktivitám. Kratom je ovšem potřeba brát jako lék a dodržovat doporučená dávkování. Někdy se můžete v některých článcích dočíst, že ho lidé přirovnávají ke kávě. Ano pochází ze stejného rodu jako káva, ale tam veškerá podobnost končí a v případě, že začnete brát kratom každý den ve vysokých dávkách může vám spíše uškodit nežli pomoct. Tak je to ovšem se všemi léky, které nejsou obyčejným placebem. Například v USA se odhaduje, že je v tuto chvíli více než deset milionů uživatelů kratomu a jeho popularita stále roste.

Některé státy jak v USA, tak i v Evropě kratom zakázali právě z obavy, že jej někteří lidé budou brát bez rozmyslu. V České Republice je naštěstí kratom zcela legální, proto si jej v případě zájmu můžete koupit i vy. Jeden z nejlepších e-shopů s velmi silným a kvalitním kratomem je Nejlepsikratom.cz. Pro více informací o kratomu, jeho využití, dávkování navštivte informační web o kratomu Kouzelnykratom.cz

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.