Vyberte možnost Stránka

Pánská taška: Kolik jich doopravdy muž potřebuje?

Pánská taška: Kolik jich doopravdy muž potřebuje?

 

Zatímco na otázku, kolik kabelek má vlastnit žena, je nejspíš správnou odpovědí jeden bambilion, pánská taška je v mužském šatníku zastoupena skromněji. O to větší důraz bychom však měli dávat na její výběr.

Už dávno si nevystačíme s kapsami u kalhot

Pro peněženku tam není bezpečno, už vůbec ne pro náš chytrý telefon, který skutečně nemá rád, když si na něj sedáme, nebo jej ohýbáme v předních kapsách. S klíči, kapesníkem a s dalšími nevyhnutnými denními potřebami bychom museli vlastnit kalhoty doslova pošité kolem dokola velkými kapsami. I proto už i muži pochopili, že potřebují svoji „pánskou kabelku“. Pánská taška prostě patří do šatníku moderního muže. Nemá podobu stylově vyčpělého kufříku ani aktovky. Vypadá mnohem moderněji a více s námi muži srostla.

Praktická pánská taška patří na rameno

Kufřík či aktovka jsou přímo předurčeny k tomu, abychom je někde zapomínali. Pánská taška přes rameno naopak. Jako by více k mužům přilnula. Nabízí velikost tak akorát pro všechno, co potřebujeme mít neustále po ruce. V kůži vypadá elegantně, je trvanlivá, a tak si nebudeme muset po pár měsících či jen týdnech zvykat na novou. Je praktická na nošení, neruší outfit v casual ani v business stylu, a dokážeme ji nosit bezpečně přes rameno pod rukou tak, že se nám do ní nemá šanci podívat ani vychytralý zloděj v tramvaji či v metru. Pánská kožená taška přes rameno má však ráda dva kamarády – pěknou pánskou koženou peněženku a tašku na notebook.

Pro mnohé z nás je práce s notebookem našim denním chlebem

Práci si nosíme s sebou ke klientům i domů. Takže dalším typem tašky, který rozhodně nesmí v našem pánském šatníku chybět, je taška na notebook. Nezapomeňte, že její velikost se vždy odvíjí od velikosti vašeho notebooku. Ty větší dovedou nahradit i malou pánskou tašku přes rameno, ale většina mužů si oblíbila nosit tyto tašky dohromady. Tak je vždy vybírejte tak, aby se k sobě dobře hodily.

Sportu zdar!

A pokud mám nakonec zodpovědět na otázku, kolik tašek potřebuje muž, musím ke dvěma zmíněným přidat ještě jednu – tou je sportovní taška. Protože hýbat se je trend, ať již si vyrazíte zacvičit do fitka, zaplavat na bazén, či si zabruslit, pánská sportovní taška je nezbytnou.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.