Vyberte možnost Stránka

Naštvané mokré kočky!

Naštvané mokré kočky!
5/5 - (1 vote)
!AdSense – before contentKočky jsou obecně považovány za zvířata, která mají svou hrdost a málokdy poslechnou svého páníčka. Proto jsme připravili fotogalerii mokrých koček. Trochu vody a důstojnost je ta tam.

Každé malé dítě ví, že kočky milují myši a nenávidí vodu. Asi většina páníčků nechá svou kočku, aby o svou hygienu pečovala sama, jenže čas od času prostě přijde čas na pořádnou koupel. Ať kočka chce nebo ne, musí se vykoupat.

Fotografie ukazují různé emoce, které mokrými kočkami lomcují. Vztek, vyčerpání, strach, odevzdání… 

Koupete vašeho kočičího miláčka? 

vtipne-fotky-mokrych-kocek-1 vtipne-fotky-mokrych-kocek-2 vtipne-fotky-mokrych-kocek-3 vtipne-fotky-mokrych-kocek-4 vtipne-fotky-mokrych-kocek-5 vtipne-fotky-mokrych-kocek-6 vtipne-fotky-mokrych-kocek-7 vtipne-fotky-mokrych-kocek-8 vtipne-fotky-mokrych-kocek-9 vtipne-fotky-mokrych-kocek-10 vtipne-fotky-mokrych-kocek-11 vtipne-fotky-mokrych-kocek-12 vtipne-fotky-mokrych-kocek-13 vtipne-fotky-mokrych-kocek-14 vtipne-fotky-mokrych-kocek-15 vtipne-fotky-mokrych-kocek-16 vtipne-fotky-mokrych-kocek-17 vtipne-fotky-mokrych-kocek-18 vtipne-fotky-mokrych-kocek-19 vtipne-fotky-mokrych-kocek-20 vtipne-fotky-mokrych-kocek-21

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.