Vyberte možnost Stránka

Máte problém s erekcí? Nemusíte!

Máte problém s erekcí? Nemusíte!

Problém s erekcí, či erektilní dysfunkce rozhodně není něco, za co byste se měli stydět. Je to celkem běžný zdravotní problém, který se dá celkem snadno řešit. Důležité je jednat včas. Problémy s erekcí totiž mají nejen zdravotní, ale i psychologický dopad. Může vám trvale poškodit váš vztah.

Nebojte se o tomto problému mluvit, nejen s doktorem, ale i se svou partnerkou. Pokud se uzavřete do sebe, jen celkový problém zhoršíte. Partnerka vám poskytne podporu, můžete spolu vymyslet, jakým způsobem nahradit sex, než se vaše erekce vrátí do normálu. Vraťte se na chvíli do začátků vztahu, kdy jste se více drželi za ruce, vsaďte na romantické procházky, pořiďte si nějaké hračky, které nejenže vám pomohou partnerku uspokojit i jinak, ale i zpestří váš sexuální život. Hlavně komunikujte. Řekněte partnerce, co vás trápí a co by vám mohlo pomoci problém překonat. Pokud to bude nutné, nestyďte se navštívit i psychologa, který vám také pomůže toto složité období překonat. Není za co se stydět, problém s erekcí potká dříve nebo později každého muže.

Neupínejte se ve svém životě pouze na hledání informací, jak na zlepšení erekce, ale věnujte se i sobě a svému celkovému zdraví. Zkuste jít do posilovny, nebo si jít zaběhat. Nejenže vám to pomůže přijít na jiné myšlenky, ale pravidelný sport podporuje zdraví cévního systému, který je velmi důležitý pro kvalitní sexuální zdraví. Existuje také spousta vitamínů a doplňků stravy pro může, kteří s tímto problémem bojují.

Pokud jste nedávno dostal léky na ředění krve, vysoký krevní tlak či cholesterol, nebo vás trápí cukrovka, hledejte příčinu tam. Přečtěte si příbalové letáky všech léků, které pravidelně užíváte a zjistěte, jestli některé z nich neuvádí erektilní dysfunkci jako vedlejší účinek těchto preparátů.

Dbejte také o své psychické zdraví, protože jak známo u mužů je velmi propojena psychická stránka s jejich sexuálním životem a velmi ho ovlivňuje. Snažte se vyhýbat stresu, i když v dnešní hektické době je to velmi těžké, dbejte na kvalitní trávení volného času, a věnujte pár hodin týdně kvalitní relaxaci.

Pokud se budete trochu snažit se do léčby zapojit a promluvíte si o problému s partnerkou, uvidíte, že se vám tento problém ze života podaří odstranit. Erektilní dysfunkce je něco, před čím nemůžete strkat hlavu do písku.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!