Select Page

Jurys Inn – Odborník na moderní event marketing

Jurys Inn – Odborník na moderní event marketing
Jurys Inn – Odborník na moderní event marketing
Hodnocení
!AdSense – before contentV dnešní době, kdy je trh přesycený konkurencí, je stále důležitější se věnovat event marketingu. Při jeho pořádání je třeba myslet jinak, protože kreativita se s v tomto případě skloňuje ve všech pádech.

Vaše akce by měly mít kouzlo, které vás odliší od ostatních. Jurys Inn vám s tím pomůže. 

Event marketing se překládá jako pořádání akcí, což je jakási doplňková činnost ke klasickému marketingu firmy. Jde o setkání s partnery a klienty, která v případě úspěchu mohou být tím nejúspěšnějším nástrojem vaší propagace.

Profesionální spolupráce v oblasti gastronomie a pořádání eventů se dočkáte v hotelu Jurys Inn.

Firemní eventy jako skvělá příležitost oslovit nejen zákazníky

Firemní akce jsou opravdu jedno z nejdůležitějších součástí prezentace vašeho podniku. Odlište se od večírků vaší konkurence, kde dominují chlebíčky a špatná kapela. Představte nové produkty, služby, oslavte významná výročí firmy… Využijte každou příležitost, jenž vám nabízí setkání s vašimi klienty, obchodními partnery, a při nichž můžete navázat zcela nové obchodní spolupráce a získat cenné zakázky.

Hotel Jurys Inn

Pokud máte zaujmout, chce to nejen zajímavý program, návštěvnost si zajistíte výběrem komfortního a dobře dostupného místa, kde osobní a zároveň profesionální vztahy navážete nad skvělým jídlem i pitím.

jurys

Jurys Inn Prague je kvalitní pražský hotel, který splňuje požadavky na skvělé umístění, špičkovou gastronomii i dostatečně velké konferenční prostory. Foto: jurysinnprague.com

Místa více než dost!

O tom, že Jurys Inn nabízí nadstandardní služby v zajištění společenských a firemních akcí, svědčí samotné konferenční prostory Praha. Kupříkladu sál Riverdance bez problémů pojme až 100 osob, sál Hibernia pak nabízí místo pro 60 osob. Plánuje větší event? Oba sály je možné snadno propojit v jeden, malé až soukromé akce se zase mohou konat v 7 útulných salóncích.

Bezproblémový průběh eventu je podpořen moderní technikou (plátno, data projektor, flipchart atd.), samozřejmostí je pak profesionální ozvučení wi-fi a klimatizace. 

pokoj-jurys

Nekuřácký hotel v Praze Jurys Inn stojí hned u magistrály, tramvajové zastávky a stanice metra Florenc – vždy se do něj bezproblémově dostanete. Foto: jurysinnprague.com

Skvělý servis a služby

Hotel nabízí komfortní, plně zařízené pokoje a skvělé posezení v restauraci řešené ve stylu fresh bistra s velmi chutným sezónním i poledním menu. A nechybí ani skvěle zásobený bar.

Co lepšího byste chtěli svým zaměstnancům, klientům a partnerům nabídnout? 

!AdSense – after contentAbout The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!