Vyberte možnost Stránka

Erotická masáž: nekončící rozkoš

Erotická masáž: nekončící rozkoš

Intimní chvíle potřebujeme každý. Sex je součástí našeho života. Ovšem není erotika jako erotika. Sexuální hrátky, kdy se svojí partnerkou zažíváte v podobných obměnách to samé, už nepřekvapí. Což nevylučuje, že vás to pořád baví. Co takhle zkusit změnu? Takovou, kterou nemůžeme nazývat nevěrou.

Erotická masáž napoprvé

Zezačátku se budete bát vkročit do míst, kde vám poskytnou netušenou rozkoš. Nebojte se, od toho tu přece jsou. Tamní krásné dívky vás hned dostanou do pohody. Nejde o žádné ryze sexuální služby, ale o intimní zážitek, který vám přinese i větší rozkoš než prvoplánový sex. Vyberte si proto diskrétní salon, který vám poskytne komfort a jedinečné služby. Zadejte do vyhledávače „erotic massage prague“ a vyberte si, co se vám bude líbit.

Jak probíhají erotické masáže?

Salony, poskytující erotické masáže, mají pestrou nabídku různých služeb. Může se jednat o klasickou erotickou masáž s jednou dívkou, péči čtyř rukou, naskýtají se i služby pro ženy – lesbické masáže (které ovšem využívají i heterosexuální ženy) a speciální orientální metody jako japonská nuru masáž. Ostych z vás opadne, když budete vědět, co od masáže čekat. Už při vstupu do salonu vás obejme intimní atmosféra, jež vás uklidní. Recepční vás příjemně uvede, takže se zde budete cítit hned komfortně. Pokoj, kde se masáž odehrává, je rovněž zahalen diskrétností. Dívka či dívky vás dokonale připraví na celou proceduru. Nic vám nebude připadat nucené. Intimní osvětlení zahraje na příjemnou notu, kdy se uvolníte. Masáž pomalu uvolní vaše tělo. Budete více vnímat intimní doteky, uvědomíte si, jak po vašem těle brázdí dívčiny bradavky. Vše je bez sexuálního kontaktu, o to více si celý zážitek užijete. Je to něco jako tantra. Mnohem silnější prožitek, větší vzrušení a pompézní vrchol.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!