Vyberte možnost Stránka

Chuť po někom něco hodit? Občas to přijde na každého!

Chuť po někom něco hodit? Občas to přijde na každého!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte chuť občas po někom něco hodit? Pokud ano, pak se vám jistě zalíbí následující fotografie!

Fotografka Kaija Straumanis vytvořila vtipnou sérii fotografií, kde na ní lítají různé předměty. Veselé selfies pobaví každého! Jak vypadá člověk, kterého zasáhne letící knížka nebo dýně. Mrkněte se na vtipné fotografie, které ukazují přesně ten okamžik nárazu.

Zdroj: Flickr | Etsy 

hazeni-1 hazeni-8 hazeni-7 hazeni-5 hazeni-4 hazeni-3 hazeni-2

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.