Vyberte možnost Stránka

Calvin Klein přestavuje novou kolekci mikin, která ohromila pánskou populaci

Calvin Klein přestavuje novou kolekci mikin, která ohromila pánskou populaci

V současném módním světě působí spousta značek, mezi nimiž nemůže chybět ani Calvin Klein. Jedná se o americkou značku, která byla založena už v roce 1968 v New Yorku. Pojmenovaná je po svém zakladateli, jímž se stal maďarský imigrant, jenž se vyžíval v barvách, ovšem i v minimalistickém stylu. Pokud se vám výrobky dané značky líbí, nezklamou vás ani nové mikiny, s nimiž přichází letošní sezónu.

Calvin Klein se nebál experimentovat, takže některé kousky jsou přímo extravagantní, což však nositelům často nevadí. V kontrastu stojí i luxusní kolekce s puncem elegance a originality. V pestrém produktovém portfoliu najdete jak dámské, tak i pánské oblečení, takže se do této značky můžete oblékat vy i vaše partnerka.

Pánské mikiny, které mají šmrnc

Určitě vám nesmí uniknout pánské mikiny. Při objednávání nezůstanete rozhodně u jednoho kusu. Působivá je kostkovaná mikina, ať už v šedém, nebo červeném provedení. Dokoupit si k ní můžete klidně i tepláky, a tím vznikne exkluzivní tepláková souprava, třeba na vycházky.

Předtím, než se pustíte do výběru, měli byste se rozhodnout, jestli mají být pánské mikiny s kapucí, nebo naopak bez ní. Calvin Klein se zaměřuje spíše na druhou alternativu, tedy na pánské mikiny bez kapuce.

Kde koupit nové kolekce od Calvin Klein?

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si objednali pánské mikiny na zip, bez zipu, s kapucí i bez ní, podívejte se do pestré nabídky e-shopu different.cz. Připraveny jsou vždy nové kolekce, které vás uchvátí. Čekají na vás jak nenápadné modely v šedých odstínech, tak i výrazné varianty, s nimiž se stanete středem pozornosti. Obměňte před zimou svůj šatník, určitě chcete vypadat dobře. Nadělte si třeba i sami sobě vánoční dárek v podobě mikiny.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.